Övé a nulladik nap
Tiesto ismét fellép a Balaton Soundon
Az elektronikus zene történetének egyik legfontosabb dj-producere visszatér Zamárdiba; a 46 éves Tiesto korábban a nagyszínpadon hatalmas showt rendezett.
2015.02.03 17:34MTITiesto lép fel az idei Balaton Sound nulladik napján, július 8-án szerdán. A szervezők kedden több más sztár dj, köztük Dimitri Vegas és Like Mike, Axwell és Ingrosso koncertjét is bejelentették a zamárdi fesztiválra.
Az elektronikus zene történetének egyik legfontosabb dj-producere visszatér Zamárdiba; a 46 éves Tiesto korábban a nagyszínpadon hatalmas showt rendezett. A nulladik nap fellépője a bérletesek számára ajándék, a készlet erejéig napijegy is váltható erre a napra - közölték a szervezők kedden az MTI-vel.
A MasterCard Balaton Sound kívánságlistáját idén a DJ Mag Top dj-i vezetik. Hardwellt már korábban lekötötték a Soundra, és most bejelentették, hogy a világ jelenlegi második legjobbjának tartott, görög származású belga Dimitri Vegas is jön, testvére, Like Mike társaságában. A két dj-t elektro house indulóik és izzasztó bulikat generáló, dinamikus szettjeik tették népszerűvé.
Axwell szintén évek óta a legjobb dj-ket rangsoroló DJ Mag listáján szerepel. Az előadó, aki már több Grammy-jelölést kapott, a svéd elektro house három főszereplőjének egyike, idén a Soundon Sebastian Ingrossóval csap össze a keverőpultnál. Oliver Heldens holland dj-producer Tiesto pártfogoltja. A 20 éves zenész változatos hangzásvilágú, dallamos, mozgalmas és táncos deep house-ban utazik, ezt mutatja be idén a Soundon is.
A hiphop világából az elektronikához pártolt német zenész-producer, Loco Dice a techno és a house mestere, több világhírű klub egykori rezidense, kiadótulajdonos - idén ő is visszatér Zamárdiba. Érkezik a török származású, Hollandiában élő és alkotó producer-dj, Ummet Ozcan is, a Beatport 100-as toplistájának állandó szereplője, olyan elektro-dance-house slágerek szerzője, mint a Reboot, a The Box vagy a Superwave.
Energikus és lehengerlő produkciójával jön a Soundra a szintén holland dj-producer, Don Diablo, Tim Benjamin Smulders és Jurre van Doeselaar. Utóbbi Firebeatz nevű projektje intenzív elektro house bulizenékkel tartja mozgásban a nemzetközi elektronikus zenei fesztiválok közönségét több mint fél évtizede.
A Flight Facilities két ausztrál elektronikus zenésze, Hugo Gruzman és James Lyell az ambient house kiemelkedő szereplői. Ők is fellépnek a Balaton Soundon, akárcsak Brodinski, az egyik legígéretesebb francia dj-producer, akinek szettjeit elsősorban a basszusközpontú house és techno határozza meg, de a minimal műfajokra is nyitott. Ott lesz továbbá a holland elektro-house dj-producer Moti, aki 2013-ban a Krack! című számmal robbant be az elektro-house élmezőnyébe. Egyik legnagyobb slágere a Heat It Up, de az - idei Balaton Soundon szintén fellépő - DVBBS formációval közös This Is Dirty című szám szintén komoly sikert ért el, mint ahogy a Martin Garix-szel közös Virus (How About Now) is.
Érkezik a Soundra Eva Shaw, a pályafutását a New York-i underground partiéletben kezdő kanadai dj, aki tavaly robbant be a dance színtérre Charizma című slágerével Calvin Harris kiadójánál, de közreműködött Tiesto és David Guetta válogatásain is.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:52 Megdőlt a júniusi hőségrekord Nagy-Britanniában
- 20:51 A tengerbe omlott egy sziklafal Biarritzban, maga alá temetve embereket
- 18:50 Franciaországban újból megdőlt a melegrekord
- 16:49 Olaszországban öten meghaltak a hőségben
- 14:48 Mágneses drónnal fegyvereztek le egy késes bűnözőt Kaliforniában
- 12:46 Súlyosan megsérült egy magyar gyerek a bledi várnál
- 10:45 Spanyolországban megdőlt a júniusi átlaghőmérsékleti rekord
Bréking: megérkezett a Sziget nagyszínpad hiányzó headlinere

Augusztus 15-én a globális klub- és fesztiválkultúra egyik legnagyobb hatású figurája, Skrillex lép fel a Szabadság Szigetén.
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


