Szerelem a végzetem
Michael Douglas és Diane Keaton először együtt a filmvásznon
Először látható együtt a filmvásznon Michael Douglas és Diane Keaton, akik a Szerelem a végzetem című romantikus komédiában játszanak együtt.
2014.07.24 01:30MTI
freedigitalphotos Idea go
Az észak-amerikai mozikban pénteken - a magyar mozikban szeptember 4-én - debütáló vígjátékban Michael Douglas egy felesége halála után megkeseredett, magának való özvegyet alakít.
"Ez a film egyike azoknak a sztoriknak, amiről az ember azt gondolja, már eljött az ideje. Hetven leszek néhány hónap múlva, az ember nem hinné, hogy ebben a korban változik, pedig így van" - mondta Douglas. A filmet az a Rob Reiner rendezte, aki 1995-ben a Szerelem a Fehér Házban című produkciót forgatta Douglasszel.
A színész Oren Little-t alakítja, a nyugdíj előtt álló ingatlanügynököt, akinek az életébe döntő változást hoz, amikor tőle eltávolodott fia rábízza egy időre kilencéves kislányát.
Keaton, aki az Oren mellett lakó bárénekesnőt játssza, összebarátkozik a kislánnyal, és rájön, hogy a mogorva szomszédnak mégis csak van szíve. A színésznő több számot is előad a film során, Reiner pedig zongoristaként csatlakozik a szereposztáshoz.
A történetet színesíti, hogy az Orennek és az énekesnőnek otthont adó társasházban egy gyermeket váró fiatal pár és egy család is él még csibész gyerekekkel.
"Ez a film nem csupán szerelmes történet. Egy kis közösségről is szól, és persze a Michael által alakított Oren fejlődéséről, arról, hogy mi történik vele, és a történtek hatására hogyan nyílik meg újra előtte az élet" - fogalmazott Keaton.
Michael Douglas megjegyezte: "Bárki, bármikor rátalálhat a szerelemre".
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
Bréking: megérkezett a Sziget nagyszínpad hiányzó headlinere

Augusztus 15-én a globális klub- és fesztiválkultúra egyik legnagyobb hatású figurája, Skrillex lép fel a Szabadság Szigetén.
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


