Itt mindenki elázik!
Kiállítások és különleges programok négy budapesti fürdőben a hétvégén
Fürdőnadrágos fotókiállítással, stratégiai csapatjátékkal és szaunázással várja egyebek mellett a látogatókat négy budapesti fürdő a magyar fürdőkultúra napja elnevezésű rendezvény keretében szombaton.
2012.10.11 12:44MTIA főváros egyik leghíresebb termálfürdője, a Gellért Gyógyfürdő a Miniszterek gatyában című fotókiállítását ajánlja megtekintésre, amelynek különlegessége, hogy a képek 80 év után kerülnek vissza oda, ahol az 1930-as években Pusztai Sándor úszómester készítette őket.
Pusztai Sándor a 30-as években dolgozott a Gellértben, és sok éven át fényképezte az ott megjelent ismert személyiségeket. Így maradt meg neglizsében többek között Karinthy Frigyes és Heltai Jenő, Klebelsberg Kunó és ifj. Horthy Miklós, Keresztes-Fischer Ferenc, Tolnay Klári és Alpár Gitta is. A kiállítást október 12-én 12 órakor Kincses Károly fotómuzeológus nyitja meg.
A jövőre 100. évfordulóját ünneplő Széchenyi fürdő emeleti fitnesztermében a MindQuest stratégiai csapatjátékában tehetik próbára magukat az érdeklődők, emellett a fürdő ingyenes idegenvezetéssel és egyszeri termálvízkóstolással is várja az előre regisztráló látogatókat.
A török hódoltságból megmaradt Rudas fürdő a szauna szerelmeseinek kedvez a szaunamester által vezetett ingyenes felöntések formájában, valamint 20 százalékos kedvezményt biztosít a masszázs- és testradír-szolgáltatások áraiból, a Dandár fürdőbe pedig féláron látogathatnak el a testi-lelki feltöltődésre vágyó vendégek.
A program a Magyar Fürdőszövetség szervezésében valósul meg.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
Bréking: megérkezett a Sziget nagyszínpad hiányzó headlinere

Augusztus 15-én a globális klub- és fesztiválkultúra egyik legnagyobb hatású figurája, Skrillex lép fel a Szabadság Szigetén.
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


