Nem csitul
Letartóztatták a volt tunéziai belügyminisztert összeesküvés vádjával
Államellenes összeesküvés vádjával letartóztatták Tunéziában a volt belügyminisztert - közölte a nemzeti egységkormány belügyi tárcájának a vezetője.
2011.02.02 07:03MTIFarhat Radzsi kedd esti tévényilatkozatában jelentette be, hogy letartóztatták Rafik Belhadzs Kászemet, aki Zin el-Abidin ben Ali bukott tunéziai államfő idején vezette a belügyi tárcát.
Korábban ugyancsak államellenes összeesküvéssel és zavargások szításával vádolták meg és tartóztatták le Ben Ali biztonságát szavatoló szakszolgálat több tágját, köztük a testület tábornoki beosztású vezetőjét is. Farhat Radzsi belügyminiszter szerint az elmúlt hetek erőszakcselekményei részben a belbiztonsági szolgálat berkeiben történt összeesküvés nyomán robbantak ki az országban.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06