Fényes nappal lövöldöztek egymásra a bűnbandák
Ismét Mexikó: 11 ember meghalt és 22-en sebesültek meg egy tűzpárbajban
Lövöldözés tört ki fényes nappal két mexikói bűnbanda fegyveresei között Tecalitlán városának főterén: 11 ember meghalt, 22 pedig megsebesült a mexikói államügyészség közlése szerint.
2010.12.12 09:12MTIA véres leszámolás szombaton történt Jalisco tartományban, a Mexikóvárostól csaknem 700 kilométerre nyugatra fekvő városban.
Az áldozatok közül nyolcan a helyszínen veszették életüket, ketten a kórházba szállítást követően haltak meg, s még egy halottat találtak a közelben egy gépkocsiban.
A lövöldözés helyszínen rengeteg kilőtt tárat találtak egyebek között kalasnyikovokhoz, sok - különböző kaliberű - elszórt lőszert, és nyolc gépkocsit, de a hatóságok egyelőre nem tudtak senkit őrizetbe venni.
Kapcsolódó írások:
- 14 éves bérgyilkost tartóztattak le Mexikóban
- Mexikóban túllépte a 10 ezret a bandaháborúk áldozatainak száma
- Mexikóban csak úgy hullanak az emberek
- Újabb maffiafőnököt fogtak el a mexikói hatóságok
- Tombol a drogháború: agyonvertek két emberrablót Mexikóban
- Orvtámadásban megöltek nyolc rendőrt Mexikóban
- Mexikóban 19 banditát lőtt le a katonaság
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06