Bálnabosszú?
Bálna süllyesztett el egy halászbárkát
Feltehetően bálnával ütközve süllyedt el egy bárka Ausztrália északnyugati partvidékénél; a fedélzetén tartózkodó négy személy négy órán át vetődött a viharos tengeren, de szerencsésen megmenekült.
2010.10.06 08:55MTIA 14 méteres bárka utasain volt mentőmellény, és jelzőrakétával riasztották egy közeli olajfúró platform dolgozóit, akik kimentették őket a háborgó tengerből.
A bajba jutottak azt mondták, hogy hajójuk valami kemény dolognak ütközött.
Azt feltételezik, hogy bálnának ment neki. Greg Trew, a nyugat-ausztráliai rendőrség egyik magas rangú tisztje arról számolt be, hogy a tengeren elképesztő körülmények uralkodtak: óránkénti 65 kilométeres széllökések és 3-4 méteres hullámok voltak. Trew elmondta, hogy a vízből kimentett négy férfi jó egészségi állapotban van.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
- 14:59 Az Egyesült Államok törölte Romániát a vízummentességi programból
- 12:58 Több száz fiatal csapott össze egy hollandiai üdülőhelyen
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06