Állítólag megvan a tettes
Megerőszakoltak, és megöltek egy kislányt a Vajdaságban
Nemi erőszak és gyilkosság áldozata lett egy nyolcéves kislány a hét végén a Vajdaságban; a rendőrség elfogta a feltételezett tettest - írta hétfői számában a Magyar Szó című újvidéki lap.
2010.06.28 07:14MTIAz eset szombat délután történt Stari Ledinci faluban, a vajdasági székváros, Újvidék közelében.
A tettes - a gyanú szerint egy 52 éves helybeli férfi - átcsalta a házába a kislányt, megerőszakolta, és megfojtotta. A lány négyéves öccsével egyedül volt otthon; a szülők a munkahelyükön voltak.
A holttestet később az apa találta meg a gyanúsított házától nem messze, az erdőben. A rendőrség vasárnap a falubeliek segítségével elfogott egy férfit, akit megalapozottan gyanúsít a bűncselekmény elkövetésével. Helybéliek elmondása szerint a férfi 15 éve megerőszakolt egy asszonyt, s az eset után a pszichiátrián kezelték, de gyorsan szabadon engedték.
A Magyar szó úgy tudja, a gyanúsított lánytestvére egy időben vigyázott a testvérpárra; a férfi ezért lehetett bejáratos a házba, illetve a kislány ezért bízhatott benne.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06