Sztrájk
Görögországban leállt a tömegközlekedés, szigetek szakadtak el a külvilágtól
Görög szigetek szakadtak el a külvilágtól, és tömegközlekedés nélkül maradtak a fővárosban, Athénban élők mert állami alkalmazottak és hajósok csütörtökön sztrájkot tartottak.
2020.11.26 20:55MTIA sztrájk miatt a kompok nem indultak el számos szigetre, a vonatok és a metrók a fővárosban nem közlekedtek, a tanítás pedig elmaradt az iskolákban, ami komoly fennakadást okozott.
Az állami fenntartású kórházak alkalmazottai egy rövid ideig csatlakoztak a sztrájkhoz, de néhány perc után vissza kellett térniük a munkához a koronavírus-járvány miatt - erről számolt be az ERT görög közszolgálati műsorszolgáltató.
A szakszervezetek több pénzt követelnek, illetve több köztisztviselő felvételét, valamint a kórházi alkalmazottak létszámának bővítését követelik a járvány miatt.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:48 NGM: a kormány meghosszabbítja a kamatstopot
- 20:48 Szijjártó Péter: a kínai BYD újabb nagyberuházása 620 új munkahelyet teremt Komáromban
- 18:44 Nagy István: jó minőségű dinnyével indul a magyar dinnyeszezon
- 16:44 Nőtt a Mazda eladása az év első öt hónapjában
- 14:42 E.ON: informatikai átállás miatt késhetnek az MVM Next elszámoló számlái
- 12:42 ÉKM: forgalomterelésekkel folytatódik a Mohácsi Duna-híd és a kapcsolódó úthálózat fejlesztése
- 10:39 Agrárminisztérium: közelebb kell hozni egymáshoz a termelőket és a fogyasztókat
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06