Tűzvész
Eloltották az újabb tüzet a szibériai hadianyagraktárban
A pénteken kezdődött újabb robbanássorozat sérültjei közül hatot kórházban ápolnak.
2019.08.12 08:38MTIEloltották az újabb tüzet a Krasznojarszki terület acsinszki járásának hadianyagraktárában, a kiújult robbanásokban 17 ember sebesült meg - közölték a régió illetékes hatóságai vasárnap TASZSZ hírügynökséggel.
A pénteken kezdődött újabb robbanássorozat sérültjei közül hatot kórházban ápolnak.
A raktár először hétfőn gyulladt ki, akkor egy ember meghalt, 14 pedig megsérült. A baleset helyszíne körüli 20 kilométeres körzetből több mint 16 ezer embert evakuáltak. A védelmi tárca kedden számolt be a valószínűleg emberi mulasztás miatt keletkezett tűz elfojtásáról.
Az újabb detonációk péntek este kezdődtek el. Ezeket a védelmi tárca szerint egy villám okozta, amely éppen a környéken szétszóródott lőszerek tűzszerészi ártalmatlanítása közben csapott le.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
- 22:19 Ruszin Zsolt: 126 milliárd forintot követel vissza a MOL egy uniós bírósági ítélet után
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


