Románia
Vezető nélkül indult el és balesetet okozott egy villamos Temesváron
Vezető nélkül indult el egy üres villamos szerdán Temesváron, elsodort két autót, majd 300 méter után nekiütközött egy megállóban álló villamosnak.
2019.04.10 19:38ma.huA szokatlan baleset azért következet be, mert egy áramszünet miatt nemcsak az utasok, hanem a vezető is leszállt a villamosról. Mivel elmulasztotta a hidraulikus fékkel biztosítani a járművet, az magától elindult, amint helyreállt az áramszolgáltatás.
A villamos először két személygépkocsit lökött félre a sínről egy útkereszteződésben, majd zavartalanul folytatta útját egy kanyarmentes pályaszakaszon két megállón át.
A viszonylag szerencsésen végződött balesetben csak annak a villamosnak a vezetője és egyetlen utasa szenvedett könnyebb sérülést, amelynek hátulról nekiment az elszabadult jármű.
A rendőrség gondatlanságból elkövetett testi sértés miatt indított eljárást a járművét magára hagyó, az eset miatt sokkos állapotba került villamosvezető ellen.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:18 Orbán Anita az orosz nagykövetnek: elfogadhatatlan, hogy a magyarok által lakott Kárpátalját is támadják
- 16:13 Kisiklott a Békés InterCity: Vitézy már az első napján nekiment Lázár örökségének
- 14:09 Mindenki a lebegő luxusautót nézi: Mága Zoltán állítólagos háza sokkolta az internetet
- 12:07 Drámai mentés Budapesten: egy tető széléről hozták le az öngyilkosságra készülő nőt
- 10:04 Senki nem értette a Magyar Közút posztját: kiakadt az internet a hivatalos szövegen
- 8:58 Fél Amerika ezen az állaton nevet, pedig semmi vicces nincs benne - videó
- 6:56 Májusi tél a Kékesen: hó borította Magyarország legmagasabb pontját
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


