Franciaország
Leértékelt Nutella miatt ugrottak egymásnak a vásárlók - videó
Mindenen átgázolva, egymás kezéből tépték ki az üvegeket. Rendőrt kellett hívni rájuk.
2018.01.26 09:33ma.hu70 százalékos leértékelés volt a francia Intermarché szupermarketben: 4,50 euró helyett 1,40 euróért lehetett kapni a Nutellát. A vásárlók teljesen megvadultak, átgázoltak mindenen, egymás kezéből tépték ki az édességes üvegeket. Az eladók tehetetlenül nézték, mi történik. Végül rendőr kellett hívni.
"Olyanok voltak, mint az állatok. Az egyik idős nőt fejbe verték, egy másiknak pedig vérzett a keze" - mesélte a helyi sajtónak egy szemtanú.
A Ferrero, az édesség gyártója sajnálatos esetnek nevezte a történteket és hangsúlyozta, semmi köze az akcióhoz.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:54 AI és VUCA - elhozzák a világ végét, de nem úgy, ahogyan a legtöbben várnák
- 16:12 Pszichedelikus szertartások a hatalmi elitnek - Titkos drogtermet tártak fel Peruban
- 14:40 Csak a bálnák tudják, hogy 53 év után hova zuhant vissza a Földre a szovjet űreszköz
- 12:29 Trump üdvözli Putyin béketárgyalási javaslatát
- 10:27 Meteorológia: megdőlt a hajnali hidegrekord szombaton
- 8:25 Macron visszautasítja Putyin javaslatát
- 6:11 Az orosz elnök közvetlen tárgyalásokat javasol Kijevnek
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06