Terrorizmus
Terroristák szelfizhettek New Yorkban
Különös képek jelentek meg a médiában.
2018.01.04 08:56ma.huAz elmúlt napokban felkerült az internetre néhány olyan fotó, melyeken ismert New York-i épületek előtt állnak férfiak, arcukat sálként eltakarva az Iszlám Állam zászlajával. Sajnos nehéz eldönteni, hogy valódi fenyegetésről, vagy csupán manipulált képekről van-e szó.
A Fox News szerint a Metropolitan Múzeum és a One World Trade Center előtt is szelfizett valaki. A fotók a "már itt vagyunk az udvarotokban" felirattal jelentek meg.
Elképzelhető, hogy a képek csupán unatkozói tinédzserek munkái, ám az is lehetséges, hogy a "magányos farkas" típusú merénylőket igyekeznek így cselekvésre ösztönözni. A New Yorki-i rendőrség óvatosságból terrorfenyegetésként vizsgálja az eseteket.
#BREAKING: ISIS releases a photo of what appears to be one of their supporters in front of New York's Metropolitan Museum. pic.twitter.com/3le9A5YPzl
— UA News (@UrgentAlertNews) 2018. január 2.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:31 HunGarian Baja - A fokozott tűzveszély miatt nem rendezik meg a tereprali versenyt Várpalotán
- 20:28 Hőség - A vezetékes ivóvíz felhasználásának mérséklését kéri a Fővárosi Vízművek
- 18:27 Vizes Eb - Kós Hubert aranyérmes 200 méteres hátúszásban
- 16:37 Tarló- és bozóttüzek pusztítanak több vármegyében
- 14:24 Magyar Péter: dunai fenékküszöb építését rendelte el a kormány
- 10:35 Augusztus 20. - Audiovizuális show keretében rendezik a tűzijátékot
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


