Légi szerencsétlenség
Lezuhant egy katonai helikopter Irakban
A fedélzeten tartózkodó hét ember életét vesztette.
2017.11.12 10:42ma.huLezuhant egy katonai helikopter vasárnap reggel, gyakorlatozás közben Irakban. Hét ember tartózkodott a fedélzeten, a szerencsétlenséget senki nem élte túl.
Egyelőre nem tudni, mi okozhatta az orsoz gyártmányú Mi-17-es balesetét.
Vaszit tartomány Bagdadtól 160 kilométerre délkeletre található, távol az Iszlám Állam dzsihadista szervezet és az iraki hadsereg közötti harcok színterétől. A nemzetközi koalíció támogatását élvező iraki erők szinte mindenhonnan kiszorították a szélsőségeseket, akik már csak a szíriai határrégióban tartják magukat.
A címlapfotó illusztráció.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


