Két hónapja csak esik, esik...
Szörnyű képek: Már százkilencen haltak meg a brazíliai ítéletidőben
Százkilencre emelkedett szombaton Brazíliában a két hónapja tartó esőzések halálos áldozatainak a száma - közölte a polgári védelmi hatóság.
Megrázó képek az áradások sújtotta Santa Catarinából
Százkilencre emelkedett szombaton Brazíliában a két hónapja tartó esőzések halálos áldozatainak a száma - közölte a polgári védelmi hatóság.

A Santa Catarina szövetségi államot sújtó áradások és földcsuszamlások miatt közel 79 ezer embernek kellett elhagynia az otthonát. Mintegy négyezer helyen következett be földcsuszamlás a rendkívüli mennyiségű csapadék miatt.
Az ország déli részén található szövetségi állam másfél millió lakosát érinti valamilyen módon a természeti csapás.
A brazil sajtóban megjelent hírek szerint a legutóbbi négy áldozatot egyszer már kimenekítették otthonukból, de ők annak ellenére visszatértek, hogy a hatóságok még nem nyilvánították biztonságosnak a környéket.
Az előrejelzések szerint a jövő héten is folytatódik a térségben az esőzés.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06