Külföld
Amerika betiltja az észak-koreai utazásokat
Nem örülnek annak, hogy mondvacsinált indokokkal zárják börtönbe a polgáraikat.
2017.07.21 10:10ma.huAz Amerikai Egyesült Államok megtiltja állampolgárainak, hogy Észak-Koreába menjenek, közölte pénteken két utazási iroda - írja a BBC.
A Koryo Tours és a Young Pioneer Tours állítása szerint a rendeletet július 27-én jelentik majd be hivatalosan és harminc nappal később lép életbe. Az USA nem kommentálta a híreket.
A Young Pioneer Tours volt az utazási iroda, amellyel az Észak-Koreában őrizetbe vett, majd múlt hónapban elhunyt Otto Warmbier is utazott.
Jelenleg három dél-koreai származású amerikait tartanak fogva Észak-Koreában.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 13:18 Tragikus hír: 42 évesen meghalt Boros Gergely világbajnok kajakos
- 14:05 Katasztrófa Nepálban: már legalább 160 halott, turisták százait keresik
- 12:26 Már Budafok-Tétény polgármestere is figyelmezteti a lakosságot a maszkos rabló miatt
- 12:18 Elhunyt Nádas Péter
- 10:35 Milliárdokból épült a Normafa betonszörnye, mégis ivóvízből gyártották a műhavat
- 8:57 Vészhelyzetet hirdettek Panamában - újabb csatorna miatt került veszélybe a világkereskedelem
- 6:34 80 ezer forintnyi rézért tettek tönkre egy jégpályát - tízmilliós kárt okoztak Hatvanban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


