Terrorizmus
Légicsapás végzett az Iszlám Állam médiaalapítójával
Rajan Mesal alapította az Iszlám Állam nevű dzsihadista terrorszervezet szócsöveként működő hírügynökséget, az Aamákot.
2017.06.01 08:28MTIAz Egyesült Államok vezette koalíció egyik szíriai légi csapásában életét vesztette az Iszlám Állam "médiaalapítója", Rajan Mesal - ezt tudatta Facebook-üzenetben kedden Mesal fivére.
Mesal alapította az Iszlám Állam nevű dzsihadista terrorszervezet szócsöveként működő hírügynökséget, az Aamákot. A fivér közlése szerint Mesal szíriai otthonában halt “mártírhalált, és életét vesztette a férfi lánya is.
A Reuters brit hírügynökség jelentésében tudatta, hogy független forrásból nem tudta megerősíteni a Facebook-üzenet valóságtartalmát.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:04 Gál Péter: tavaly 1,7 millió hektoliter bort fogyasztottak Magyarországon
- 8:03 KSH: a bruttó átlagkereset 708.300 forint volt,
- 6:02 MVM: júliustól kizárólag elektronikus energiaszámlát kapnak a nem lakossági ügyfelek
- 20:59 Olasz bíróság: a migránsokat szállító civil hajóknak saját országukban kell kikötni
- 18:58 Számlagyárat lepleztek le a Budapesti Nagybani Piacon
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06