Iskolabusz
Hat halálos áldozata van egy buszbalesetnek Baltimore-ban
Egy menetrendszerű járat és egy iskolabusz ütközött össze a hajnali órákban Maryland állam legnagyobb városában.
2016.11.01 16:33MTIHat halálos áldozata van egy kedd hajnalban történt buszbalesetnek az Egyesült Államokban, Baltimore városában.
Egy menetrendszerű járat és egy iskolabusz ütközött össze a hajnali órákban Maryland állam legnagyobb városában.
A város rendőrségének tájékoztatása szerint az iskolabuszon nem voltak gyermekek, s az áldozatok között sincs kiskorú. Hatan azonnal életüket vesztették, egy embert válságos állapotban szállítottak kórházba, s a baleset négy további áldozatát szintén kórházban ápolják. A balesetről készült videófelvételek tanúsága szerint a sárga iskolabusz frontálisan szaladt bele a menetrendszerű járatba. A baleset okairól egyelőre nem adtak tájékoztatást.
At least 5 people killed after school bus and commuter bus collide in Baltimore; no children were on the bus. https://t.co/fmBUbpTOfl pic.twitter.com/Vqf2STj5Y3
— ABC News (@ABC) 2016. november 1.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:31 HunGarian Baja - A fokozott tűzveszély miatt nem rendezik meg a tereprali versenyt Várpalotán
- 20:28 Hőség - A vezetékes ivóvíz felhasználásának mérséklését kéri a Fővárosi Vízművek
- 18:27 Vizes Eb - Kós Hubert aranyérmes 200 méteres hátúszásban
- 16:37 Tarló- és bozóttüzek pusztítanak több vármegyében
- 14:24 Magyar Péter: dunai fenékküszöb építését rendelte el a kormány
- 10:35 Augusztus 20. - Audiovizuális show keretében rendezik a tűzijátékot
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


