Illegális bevándorlás
Megöltek egy afgán menedékkérőt Németországban
A felsőtestén szúrt sebesüléseket szenvedett áldozatra egy járókelő bukkant rá vasárnap este egy ludwigsfeldei utcán.
2016.10.03 16:43MTIMegöltek egy afgán menedékkérőt a németországi Brandenburg tartományban fekvő Ludwigsfeldében, a gyanúsított egy gambiai menedékkérő - közölte hétfőn a helyi rendőrség.
A közlemény szerint a felsőtestén szúrt sebesüléseket szenvedett áldozatra egy járókelő bukkant rá vasárnap este egy ludwigsfeldei utcán. A helyszínre riasztott mentők nem tudták megmenteni a 19 éves afgán menedékkérő életét.
A nyomozás első megállapításai szerint az áldozat tettlegességbe fajuló vitába keveredett egy 17 éves gambiai menedékkérővel. Őt gyanúsítják a halálos kimenetelő támadással, egy különleges bevetési egység közreműködésével még vasárnap késő este őrizetbe vették egy helyi menekültszálláson. A szálláson az országba felnőtt kísérő nélkül érkezett fiatalkorú menedékkérőket gondoznak.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:50 Trump 100%-os vámot vet ki a külföldi filmekre
- 20:31 Földrengéssorozat rázta meg Nyugat-Texast
- 18:25 Lemond parlamenti mandátumáról Orosz Anna, a Momentum képviselője
- 16:21 Változékony, gyakran csapadékos idő várható a héten
- 14:20 Boeing-karbantartási hiba miatt járatokat töröl a KLM
- 12:19 Donald Trump: eljöhet az az idő, amikor az Egyesült Államok felhagy a közvetítéssel
- 10:18 Pápaválasztás - Szerdán kezdődik a konklávé
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06