A drog miatt
Tizenöt év börtönt kapott Kínában egy kolumbiai szépségkirálynő
A kolumbiai Miss Antioquia szépségverseny egykori győztesénél tavaly júliusban 610 gramm kokaint találtak egy laptopba rejtve.
2016.07.26 09:12MTIJuliana Lopez Sarrazolát az elkövetett bűncselekmény súlyossága alapján a kínai törvények szerint halálra vagy életfogytig tartó börtönre is ítélhették volna.
Jelentések szerint Sarazzola szerette volna megnyerni a Miss World Colombia szépségversenyt is, hogy részt vehessen a Miss World 2015 Kínában rendezett döntőjében. Miután letartóztatták, a bikinimodell és profi labdarúgó Sarazzola azzal védekezett, hogy álmai megvalósításához sok pénzre volt szüksége, hogy fedezze az ehhez szükséges utazási és szállodaköltségeket. Ezért - mint mondta - hazájában kölcsönért fordult egy Sergio nevű férfihoz, akitől 2500 dollárt kapott annak fejében, hogy a kábítószert célhoz juttatja.
Sarazzolát ügyvédje szerint a megbízója megfenyegette, hogy megöli családtagjait, ha nem teljesíti a küldetést. Ennek alátámasztására a nő telefonjára érkezett üzeneteket idézett a védő.
A Kanton városi bíróság ítélete szerint büntetésének letöltése után a modellt kiutasítják az országból.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


