Majdnem bizonyosan
Újabb roncsdarabokat találhattak az eltűnt maláj utasszállítóból
A Boeing 777-es típusú gép Kuala Lumpurból Pekingbe tartó útján veszett el 239 emberrel a fedélzetén.
2016.05.12 07:33MTI
Fotó: Twitter
Csaknem bizonyos, hogy a két legutóbb, Dél-Afrikában és a Mauritiushoz tartozó Rodriguez-szigeten talált roncsdarab a Malaysia Airlines légitársaság 2014. március 8-án eltűnt MH370-es járaté - közölte a malajziai kormány csütörtökön.
A Boeing 777-es típusú gép Kuala Lumpurból Pekingbe tartó útján veszett el 239 emberrel a fedélzetén. A mostani malajziai közlés azt jelenti, hogy immáron öt roncsdarabra bukkantak az Indiai-óceán különböző pontjain.
Szakértők korábban megerősítették, hogy az idén márciusban Mozambik partjainál talált két roncsdarab csaknem bizonyosan a malajziai utasszállítóé. Tavaly a Franciaországhoz tartozó, indiai-óceáni Réunion szigetén is a partra sodródott egy kisebb roncs, a szárny egy darabja.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:31 HunGarian Baja - A fokozott tűzveszély miatt nem rendezik meg a tereprali versenyt Várpalotán
- 20:28 Hőség - A vezetékes ivóvíz felhasználásának mérséklését kéri a Fővárosi Vízművek
- 18:27 Vizes Eb - Kós Hubert aranyérmes 200 méteres hátúszásban
- 16:37 Tarló- és bozóttüzek pusztítanak több vármegyében
- 14:24 Magyar Péter: dunai fenékküszöb építését rendelte el a kormány
- 10:35 Augusztus 20. - Audiovizuális show keretében rendezik a tűzijátékot
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


