Bolti lopás miatt bukott le
Elkapták a kölni erőszak kulcsfontosságú gyanúsítottját
Bolti lopás miatt bukott le a "kölni erőszakként" elhíresült újévi molesztálás kulcsfontosságú gyanúsítottja, egy 19 éves marokkói fiatal.
2016.04.28 16:28ma.hu
A kölni pályaudvar Szilveszter éjjelén (Fotó: EPA)
Még szerdán letartóztatták Svájcban azt a 19 éves fiatalt, aki kulcsfontosságú szerepet játszott a szilveszter éjjeli kölni erőszak megszervezésében - írja a Local német hatósági információkra hivatkozva.
A fiatal 24 éves barátjával cigarettát és élelmiszereket lopott egy határvárosi boltból, de miután távoztak, a biztonsági őr követte őket. Miután a fiatalok átlépték a svájci határt, a biztonsági őr értesítette a német rendőrséget, akik riasztották a svájci határőrséget - írja a Hirado.hu.
A határőrök egyike azonban felismerte a 19 évest, mint az újévi molesztálások egyik fő felbujtóját. Miután leellenőrizték a fiatalt, kiderült, hogy valóban ő az egyik feltételezett erőszaktevő, az ellene kiadott európai elfogatóparancsra is hamar fény derült.
A határváros azóta kiadta a fiatalt a német hatóságoknak.
Összesen három férfit ítéltek el Kölnben a szilveszteri erőszak éjszakáján történt bűncselekményekért, és ők is csak garázdaságért kaptak csökkentett büntetést. A helyi rendőrség azóta bevallotta, kevés esélye van arra, hogy valaha elkapják a valódi erőszaktevőket.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


