Terrorizmus
A francia labdarúgó Európa-bajnokság "hihetetlenül jó célpont" a terroristák számára
A szakértők szerint nem gyengült az Iszlám Állam.
2016.04.16 07:30MTINem gyengült az Iszlám Állam - mondta Nógrádi György biztonságpolitikai szakértő az M1 aktuális csatorna péntek esti műsorában.
Bár Irakban és Szíriában vesztett területeket az Iszlám Állam, de növelte befolyását Csecsenföldön, Nigériában, Maliban, Líbiában és a Sínai-félszigeten, így nem mondható, hogy gyengült volna - tette hozzá.
A francia labdarúgó Európa-bajnokság "hihetetlenül jó célpont" a terroristák számára, a hírek szerint ott is merényleteket tervez az Iszlám Állam, százszázalékos biztonság pedig nincs - figyelmeztetett a szakember.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:09 Lövöldözés egy kaliforniai főiskolán
- 20:08 Angliában kitiltják a transznemű nőket a női futballból
- 18:56 Kettős jubileum a pápai Nagytemplomban
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06