Terrorizmus
Eddigi legvéresebb mészárlását hajtotta végre az Iszlám Állam
Foglyul ejtettek és lemészároltak 175 civilt az Iszlám Állam fegyveresei egy damaszkuszi cementgyárban.
2016.04.08 11:55ma.hu
Fotó: Twitter
A 175 civil meggyilkolása a terrorcsoport eddigi legsúlyosabb civileket ért támadása - írja a Sky News-ra hivatkozva a Hirado.hu.
A lap egyik külföldi munkatársa szerint ilyen nagyságú mészárlást csak katonai csapatok ellen hajtottak végre az Iszlám Állam fegyveresei, de véleménye szerint a támadás várható volt.
A dzsihadistákat sarokba szorították a nemzetközi rajtaütésekkel, és a terrorcsoport területvesztése miatt indított bosszúhadjáratot.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


