Gyerekek fedezték fel
Több tucat rothadó krokodilfej egy elhagyott bolt fagyasztójában
Több tucat rothadó krokodilfejet találtak egy ausztrál kisváros elhagyott boltjának fagyasztójába zsúfolva ausztrál gyerekek.
2015.08.04 18:17MTIAz Északi Területen, a Darwintól negyven kilométerre délkeletre fekvő Humpty Doo nevű városkában egy helyi bolt hagyta maga után azt a koszos és bűzlő, kukacoktól hemzsegő hűtőberendezést, melynek ajtaját kinyitva egy csapat gyerek felfedezte a maradványokat. A hatóság kedden azt közölte, hogy legalább 50, de akár 70 fejet is bezsúfolhattak a fagyasztóba.
Az Északi Terület nemzeti parkjai és vadvédelmi felelősei is csatlakoztak a nyomozáshoz.A krokodil Ausztráliában védett állatnak számít, megöléséért akár 76 500 ausztrál dolláros (16 millió forint) pénzbüntetést vagy öt év börtönt is kaphat az elkövető.
A hatóságok korlátozott számú engedélyt bocsátanak ki minden évben helyi vadászoknak, hogy megöljék vagy eltávolítsák a környéken lakókat veszélyeztető krokodilokat.
A hüllő bőre rendkívüli értékes a nemzetközi divatvilág számára.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:30 Becsapódott egy jemeni rakéta a Ben Gurion repülőtér közelében
- 22:27 Közel kétszáz szurkolót vett őrizetbe a rendőrség Horvátországban
- 20:25 Izrael nagyszabású gázai hadműveletre készül tartalékosok tömeges mozgósításával
- 18:23 Franciaországban a rendőrök kiszabadítottak egy férfit, akit két nappal korábban elraboltak
- 16:55 Törölte napi több tucat járatát a United légitársaság New York egyik meghatározó repülőterén
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06