Ukrán válság
Lángba borult egy kőolajraktár Kijev mellett, sérültek vannak
Súlyos tűz pusztít egy Kijev melletti kőolajraktárban, ahol hétfő délután harapództak el a lángok egyelőre ismeretlen okból.
2015.06.08 21:52MTIAz ukrán katasztrófavédelmi szolgálat tájékoztatása szerint három benzintartály gyulladt ki a Kijev megyei Krjacski faluban lévő raktárban. A tűzben a vállalat négy dolgozója sérült meg, egynek közülük súlyos az állapota.
A Youtube videomegosztó portálra feltett felvételen látszik, ahogy az égő benzintartályokból több méteres lángok csapnak fel, és hatalmas füst gomolyog fölöttük.
A lángok megfékezésére eddig csaknem kilencven tűzoltó érkezett ki 21 tűzoltóautóval. Egy önkéntes a helyszínről arról számolt be az Ukrajinszka Pravda hírportálnak, hogy a helyzet elég súlyos, és estére még rosszabbodott, újabb benzintartályokat értek el a lángok. A közeli Fasztyiv településről tűzoltó vonatszerelvényt küldtek a helyszínre víztartályokkal, és ugyanilyen vonat érkezését várják még Kijevből is.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


