"Rendőrség - kérem kövessen"
Álrendőrök rabolták ki a pénzszállító autót
Filmjelenetbe illő rablótámadás történt pénteken a nyugat-ausztriai Hall in Tirol város közelében, ahol három rendőrnek álcázott férfi megállított, majd kirabolt egy pénzszállító autót.
2014.02.14 20:55MTI
Forrás: Zoom Tirol
A tettesek az A12-es autópályán egy fekete gépkocsival előbb a pénzt szállító jármű elé vágtak, majd azt egy parkolóhoz irányították. A magukat civil ruhás rendőröknek kiadó rablók kocsijának hátsó részén a járőrautókhoz hasonlóan a "Rendőrség - kérem kövessen" fényfelirat volt olvasható. A támadók a pénzszállító sofőrjét lőfegyverrel megfenyegették és megkötözték, majd a közeli folyóparthoz vezették. Ezután feltörték a pénzszállító kocsit, majd a zsákmánnyal együtt kereket oldottak. Azt egyelőre nem tudni, hogy mennyi pénzt vittek el.
A pénzszállító kocsi sofőrjére a rajtaütés után fél órával találtak rá az Inn folyó partján, és beszállították egy innsbrucki kórházba. Az első értesülések szerint az ijedtségen kívül nem esett baja.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
- 13:53 Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
- 11:50 Választás 2026 - Lejár a határidő a plakátok eltávolítására
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


