Lengyelországban
8 évet kapott az öt fiút megrontó pap
Nyolc év börtönre ítéltek Lengyelországban egy papot öt fiú megrontásáért.
2013.12.02 17:18MTIA 49 éves papnak a Rawa Mazowiecka-i bíróság emellett megtiltotta, hogy áldozataival találkozzon és gyerekeket tanítson a jövőben. Az ítélet ellen a pap, aki ártatlannak vallotta magát, fellebbezhet.
A bíróság tudomása szerint a pap azzal férkőzött a fiúk bizalmába, hogy pénzt adott nekik kölcsön, valamint saját költségén feltöltötte a gyerekek mobiltelefonjának díjkeretét.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 19:35 Tovább romlik a helyzet: ismét takarékosságra kérik a veresegyháziakat
- 17:21 Végre megszólalt a tizenegyedik emeletről kizuhanó Németh Zsanett szobatársa
- 15:17 A vétlen sofőr mögött haladt, végignézte saját gyermeke halálát az apa Bükkábránynál
- 13:08 Nyolchektáros tűz pusztított Vaskút és Gara között
- 11:58 A venezuelai földrengésben meghalt az argentin futballista egész családja
- 9:56 Halálos áldozatokat követeltek a villámárvizek Kentucky államban
- 7:54 Bőröndbe rejtette egy 17 éves lány holttestét, a repülőtéren fogták el a gyilkossággal gyanúsított férfit
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


