Rasszista támadás?
Rómában felgyújtottak egy cigánytábort
Tűz volt egy cigánytábor közelében szerdára virradó éjszaka az olasz főváros, Róma külvárosában, ahol két nappal korábban az olasz vöröskereszt összeírta az ott élőket.
2008.07.23 12:20MTIA tűz, amelyet a heves szél is szított, nem tett kárt a telep építményeiben, és senki sem sérült meg. Egyesek azt állítják, hogy olasz fiatalok egy csoportja három gyújtópalackot hajított a tábor mellett haladó autópályáról.
Szerintük rasszista támadásról van szó. A hatóságok ugyanakkor nem erősítették meg ezt a feltételezést. Egy személyt előállítottak, akit hamis tanúzással és hamis riadóztatással vádolnak.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06