Jeórjosz Papasztamkosz stroke-ot kaphatott
A plenáris ülés vezetése közben lett rosszul a görög EP-alelnök
Rosszul lett az Európai Parlament (EP) szerdai strasbourgi plenáris ülésének vezetése közben Jeórjosz Papasztamkosz görög EP-alelnök.
2013.03.13 18:12MTIAz 58 éves konzervatív politikus délután egy hosszan elhúzódó szavazási procedúra közben közölte, hogy rövid szünetre van szüksége. Felállt, majd néhány méter megtétele után összeesett. Azonnal a segítségére siettek, és kórházba szállították.
Az ülést egy időre felfüggesztették. Később Martin Schulz, az EP elnöke közölte, hogy Papasztamkosz állapota súlyos, de egyelőre semmi közelebbit nem tud mondani. Az alelnök családját értesítették, felesége úton van Strasbourgba.
Az EP-ben úgy hírlik, az alelnök stroke-ot kapott.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06