Egy kamaszlányt lőttek meg
Újabb légfegyveres támadás történt Moszkvában
Újabb légfegyveres támadás történt Moszkvában, ezúttal egy kamaszlányt talált el a lövedék vasárnap.
2012.07.08 12:10MTIAz orosz főváros központjában lakása ablakából lövöldözött egy férfi az épület udvarán lévő játszótérre, ahol több gyermek is tartózkodott.
Az egyik golyó egy 14 éves lány arcát találta el, akit kórházba kellett szállítani, de előtte még meg tudta mutatni a rendőröknek, honnan lőttek rá.
A lakásban tartózkodó 44 éves férfinél légfegyvert találtak. A férfi ellen eljárást indítottak, és azt is vizsgálják, hogy volt-e köze az utóbbi időben Moszkvában sorozatban előforduló légfegyveres támadásokhoz.
Csütörtökön egy férfi szenvedett súlyos sérülést, akit légpuskával lőttek fejbe az orosz főváros délkeleti részén.
A héten egy 35 éves férfit azért vett őrizetbe a rendőrség, mert egy bevásárlóközpontra adott le lövéseket, betörve annak ablakait.
A korábbi moszkvai esetekben tömegközlekedési eszközöket ért több hasonló támadás, de ezek az elkövetők továbbra is ismeretlenek.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


