Leégett transzformátorállomás miatt
Csaknem fél Montenegró maradt áram nélkül
Csaknem fél Montenegró maradt áram nélkül vasárnap este, mert leégett egy transzformátorállomás Podgoricában.
2012.04.30 07:35MTIEgyelőre nem ismeretes, miért gyulladt ki a transzformátorállomás - jelentette honlapján a RIA Novosztyi hírügynökség a helyi sajtóra hivatkozva. A hiba elhárításán dolgoznak a szakemberek, de áram és vízellátás nélkül maradt Podgorica több kerülete, az adriai tengerpart városai Ulcinjtől Kotorig és több más város.
Az utóbbi napokban ez már a második komolyabb áramkimaradás a balkáni országban. A múlt héten, kedden robbanás történt a Podgorica-2 alállomáson, amelynek transzformátora kigyulladt: akkor is a tengerparti városokban és a Montenegró középső részén fekvő több városban szünetelt közel egy órán át az áramellátás.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
- 16:10 Elfogyhatnak Izrael légvédelmi rakétái
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06