Alaposan lehordták
Gumibottal páholná a melegeket az albán miniszterhelyettes
Alaposan lehordta a védelmi miniszterhelyettest hétfőn az albán kormányfő amiatt, hogy a politikus a múlt héten azt mondta: gumibottal kell elpáholni a melegparádé összes résztvevőjét.
2012.03.27 08:23MTISali Berisha kijelentette: Ekrem Spahiu szavai elfogadhatatlanok és túlzóak.
A melegek jogainak érvényesítéséért harcoló albán szervezetek azt tervezik, hogy május 17-én hazájukban is megrendezik a homofóbia elleni világnapot. Ezek a csoportok egyúttal kezdeményezték, hogy a diszkriminációellenes törvények alapján indítsanak eljárást Spahiu ellen.
Spahiu kicsi monarchista pártja kiállt vezetője mellett. Közleményében úgy fogalmazott: a homoszexualitás bűn, csapás és átok.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
- 16:10 Elfogyhatnak Izrael légvédelmi rakétái
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06