Nem azért, mert hazudott
Plasztikai műtét miatt kellett lemondania egy egyiptomi képviselőnek
Lemondott parlamenti mandátumáról az an-Núr egyiptomi iszlamista párt egyik képviselője, miután hazugságon kapták bekötött orrával kapcsolatban.
2012.03.05 19:54MTIAnvar el-Balkimi a rendőrségnek korábban azt állította, hogy az arcán lévő zúzódás egy fegyveres rablótámadás következménye, amelynek során megverték és megpróbálták elvenni az autóját Kairó egyik külvárosában. A nyilatkozatot követően a helyi televíziók még a kórházban is készítettek vele interjút; a felvételen fehér gézzel átkötözött arccal volt látható.
A szalafista an-Núr pár hétfőn bejelentette: a pártelnök arra a megállapításra jutott, hogy al-Balkimi történetének "minden egyes részlete fikció", és a képviselő valójában egy esztétikai célú plasztikai műtéten esett át. Az ultrakonzervatív politikai tömörülés az iszlám szigorú értelmezését tartja szem előtt, amely tiltja a plasztikai operációt, arra ugyanis Isten művébe való beleavatkozásként tekint.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06