Merül a Costa Concordia
A mélybe süllyedhet a horrorhajó: felfüggesztették a keresést
Újra fel kellett függeszteni az olasz partoknál szerencsétlenül járt Costa Concordia óceánjáró húsz eltűntjének keresését vasárnap kora hajnalban, mert az oldalára borult luxushajó ismét megmozdult, veszélyessé téve a mentési munkálatokat - közölte egy hivatalos szóvivő.
2012.01.22 10:27MTI"A kutatást hajnali 1 óra 30 perckor felfüggesztettük, amikor mozdult egyet a hajó" - mondta Francesca Maffini, a polgári védelem szóvivője. Közlése szerint műszaki szakértők tanácskozása folyik, "hogy elemezzék az adatokat, megállapítsák, mennyit mozdult el a Concordia s miért, majd eldöntsék, folytatható-e a keresés és miképpen".
A hajótest víz alatt lévő részének átkutatása a pénteki szünet után szombaton folytatódott, és akkor találtak rá egy nő holttestére - ő a január 14-ére virradóra történt szerencsétlenség tizenkettedik meglelt áldozata.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


