Megoszlanak a vélemények
Nem minden izraeli lőné szét az iráni atomlétesítményeket
Egy közvélemény-kutatás szerint az izraeliek megosztottak az iráni atomlétesítmények elleni csapás kérdésében.
2011.11.03 08:56MTIA megkérdezettek 41 százaléka támogatja a katonai műveletet, 39 százaléka ellenzi azt, 20 százalék pedig nem mondott véleményt.
Emellett az izraeliek 52 százaléka bízik Benjámin Netanjahu kormányfőben és Ehud Barak védelmi miniszterben, az Irán elleni csapás két legharcosabb szószólójában.
A felmérést a Háárec című izraeli napilap megrendelésére készítette egy közvéleménykutató-intézet 495 ember megkérdezésével.
Az izraeli média napok óta az iráni atomlétesítmények elleni csapással van tele. Netanjahu, Barak és Avigdor Liberman külügyminiszter állítólag a katonai beavatkozás mellett van, és próbálja meggyőzni a kormány többi, befolyásos tagját, akik inkább a gazdasági nyomásgyakorlást részesítik előnyben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


