A földcsuszamlás során nyolc ember eltűnt
Több tucat autót temetett maga alá a föld Örményországban
Nyolc ember eltűnt Örményország északi részén egy földcsuszamlásban, amely 33 gépkocsit temetett maga alá.
2011.10.03 14:37MTIAz eltűntek közül hat örmény, kettő a szomszédos Grúziából való.
Nyolc sérültet elsősegélyben kellett részesíteni.
A vasárnap esti katasztrófa egy pénteki, kisebb földcsuszamlásra vezethető vissza. Az utóbbi időszak nagy esői miatt akkor az útra omlott földet, törmeléket sikerült ugyan eltávolítani, de a nehéz, pótkocsis járművek mozgása tovább gyengítette az esőktől feláztatott utat.
Nem kizárt az sem, hogy a nagy méretű földcsuszamlásban szerepe volt a szeptember 28-án Grúzia déli részén bekövetkezett földrengésnek is.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
- 8:15 Európa Tanács: a sajtószabadság védelme kötelezettség, nem lehetőség
- 6:13 Kína szerint a koronavírus-járvány az USA-ból indulhatott ki
- 22:15 Halálos áldozata is van az észak-kínai robbanásnak
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06