Beteg a volt államfő
Timosenko olyan orvost kért, akiben megbízik
Az előzetes őrizetben lévő Julija Timosenko volt ukrán kormányfő csütörtöki tárgyalásán azt kérte, hogy engedjenek be hozzá a fogdába olyan orvost, akiben megbízik, mert súlyosan megromlott az egészségi állapota.
2011.08.18 15:20MTITimosenko ügyvédje, Jurij Szuhov emlékeztetett rá, hogy beadta a kérelmet orvosi vizsgálatra.
"Aggasztó jelek tapasztalhatók, amelyeket nem lehet az ismert betegségek tüneteivel magyarázni" – mondta az ügyvéd. Rogyion Kirejev bíró közölte, hogy Timosenkónak már felajánlották, hogy megvizsgálja a fogda orvosa, amit a vádlott elutasított.
Olekszandr Turcsinov, Timosenko közeli munkatársa csütörtökön a bíróság udvarán újságíróknak azt mondta, hogy az ellenzéki vezető állapota szerdán jelentősen romlott, a politikus testén érthetetlen okokból erek megpattanására jellemző kék foltok jelentek meg.
Julija Timosenkót az ukrán főügyészség hivatali hatalommal való visszaéléssel vádolja. Augusztus 5-én vették őrizetbe.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


