19 éves fiatalember dühöngött
A busz üvegén verte véresre az öklét a szegedi fiatal
Ököllel betörte egy szegedi busz üvegét egy 19 esztendős fiatal, majd leszállt a járműről, a rendőrök azonban néhány perc alatt megtalálták - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken az MTI-t.
2010.06.04 09:13MTIAz ittas fiatalember egy nővel együtt szállt fel a buszra csütörtök késő este. Hangoskodtak, majd a férfi több alkalommal ököllel beleütött a busz hátuljában az egyik oldalsó üvegbe, ami kitört - mondta Szenti Szabolcs.
A fiatalok ezután leszálltak a járműről és távoztak a helyszínről, a sofőr hívására érkező rendőrök azonban a közelben megtalálták őket - tette hozzá a főhadnagy.
A férfi ellen - aki vérző kézfeje miatt orvosi ellátásra is szorult - garázdaság és rongálás miatt indult büntetőeljárás. Kihallgatása során tettére nem tudott magyarázatot adni.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
- 13:53 Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
- 11:50 Választás 2026 - Lejár a határidő a plakátok eltávolítására
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


