Fiatalkorú a gyilkos?
Kilökte a 16 éves lányt a tízedikről
Emberölés miatt folyik eljárás azzal a 17 éves lánnyal szemben, aki a gyanú szerint kilökte 16 éves áldozatát az egyik miskolci tízemeletes ház legfelső szintjéről - értesült a HavariaPress.
2010.05.17 14:28HavariaPressAz eset még a múlt héten, szerdán történt a borsodi megyeszékhely egyik lakótelepén. A két lány valamin összeveszett a tízedik emeleti lakásban, dulakodni kezdtek, majd egyikük kizuhant az erkélyen.
A lezuhant 16 éves lány szörnyethalt.
A rendőrség gyanúja szerint az áldozatot a 17 éves lány lökte ki az erkélyről. A lányt őrizetbe vették, majd a hétvégén el is rendelte a Miskolci Városi Bíróság az előzetes letartóztatását.
A fiatalkorú lánnyal szemben emberülés miatt indult eljárás; az eset körülményeit a rendőrség még vizsgálja.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
- 16:10 Elfogyhatnak Izrael légvédelmi rakétái
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06