Egy idős férfitől loptak
Tízezer helyett négymillió forintal távoztak a tolvajok
Régi ereszcsatornájáért tízezer forintot kínáltak egy 73 éves leányvári férfinak, végül 4 millió 430 ezer forinttal távoztak az idős ember házából - tájékoztatta a rendőrség kedden az MTI-t.
2010.04.20 16:57MTIA tolvajok pénzváltás közben megfigyelték, hogy a sértett honnan veszi elő a pénzét, majd a melléképülethez csalták, ott rázárták az ajtót és elmenekültek a házban tartott pénzzel - mondta Léber Gabriella, a megyei főkapitányság sajtóreferense.
A károsult szomszédja látta az esetet. Gyanította, hogy a három idegen rossz szándékkal érkezett, ezért a kerítés mellől figyelte a férfiakat, akkor sem mozdult el, amikor a tolvajok egyike megpróbálta elcsalni onnan - írta a sajtóreferens.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
- 14:59 Az Egyesült Államok törölte Romániát a vízummentességi programból
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06