Őrizetbe vette a rendőrség
Metrókijáratnál kapták el a gyanú szerint a parlament felrobbantásával fenyegető férfit
Elfogták azt a 46 éves férfit, aki a rendőrség gyanúja szerint azzal fenyegetőzött, hogy kézigránát robban az Országház épülete előtt péntek este - közölte honlapján a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szombat délután.
2010.04.10 17:10MTIA rendőrség tájékoztatása szerint péntek este egy férfi jelentkezett a rendőrség központi segélyhívó számán, és bejelentette: kézigránát fog robbanni a Parlament épülete előtt.
Hívását az este folyamán négy alkalommal megismételte egy nyilvános telefonfülkéből. A Készenléti Rendőrség tűzszerészei és a BRFK munkatársai a helyszínen megállapították: a fenyegetés alaptalan volt.
A BRFK szombati közlése szerint a Kossuth téri metrókijáratnál pénteken 23 óra 26 perckor elfogták a 46 éves férfit, akinek a ruházata, személyleírása megegyezett azzal, amit a térfigyelő kamerák a fenyegető hívásakor rögzítettek. A férfit őrizetbe vették.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
- 8:15 Európa Tanács: a sajtószabadság védelme kötelezettség, nem lehetőség
- 6:13 Kína szerint a koronavírus-járvány az USA-ból indulhatott ki
- 22:15 Halálos áldozata is van az észak-kínai robbanásnak
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06