"Felfegyverkezve" visszatért
Lapáttal támadt rendőrökre - több mint egy évet kapott
Több mint egy év börtönbüntetést kapott egy sátoraljaújhelyi férfi, aki lapáttal támadt rendőrökre - tájékoztatta a rendőrség csütörtökön az MTI-t.
2010.03.11 16:50MTIA bűncselekmény február végén történt: a férfi egy ház előtt hangoskodott, a járőrök igazoltatták, majd megkérték, menjen haza - idézte fel Dobi Tamás, a Borsod megyei rendőr-főkapitányság helyettes szóvivője.
A dühös férfi ezután valóban hazament, de lapáttal "felfegyverkezve" visszatért, és rátámadt az ismét kiérkező járőrökre.
A férfi ellen felfegyverkezve elkövetett hivatalos személy elleni erőszak miatt indult eljárás. A vádhatóság gyorsított eljárásban csütörtökön 8 hónap börtönbüntetésre ítélte a vádlottat, amelyet "megtoldott" még hat hónappal, amelyet egy korábbi bűncselekmény miatt felfüggesztett büntetésként kapott.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06