Felmentettek a vádak alól két rendőrt
14 ütést kapott Révész Máriusz, még mindig nincsenek meg a tettesek
Felmentette a Fővárosi Bíróság pénteken első fokon azt a két rendőrt, akiket Révész Máriusz 2006. október 23-án történt bántalmazásával összefüggésben testi sértés bűnsegédi magatartásával, illetve bűnpártolással vádoltak.
2009.12.18 10:53MTIA fideszes országgyűlési képviselő fejsérüléseit okozó valódi elkövetők az eljárás során ismeretlenek maradtak. A vádirat szerint 2006. október 23-án este, a VII. kerületben a fővárosi demonstráción történt rendőri intézkedést számon kérő Révész Máriuszt három-négy rendőr körbeállta és gumibottal ütlegelte, a két vádlott pedig végignézte a verést és intézkedési kötelezettségét szándékosan elmulasztotta.
A képviselő a rá mért 14 ütés hatására nyolc napon belül és azon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett. Révész Máriusz ismeretlen tettesek ellen tett feljelentést.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06