Hajléktalan volt a 42 éves áldozat
Álmában zúzta magát halálra egy férfi
Vélhetőleg álmában zúzta magát halálra az a férfi, akit tegnap találtak holtan Székesfehérvárott - értesült a HavariaPress.
2009.11.25 14:58HavariaPressA Fejér megyei város rendőrségére kedden félben jelentették be, hogy a Budai úton lévő gimnázium mögötti közterületen egy halottat találtak, területrendezés közben. Az elhunytról kiderült, hogy azonos egy hajléktalan életmódot folytató, 42 éves fehérvári lakossal, aki valószínűleg szerencsétlen balesetben vesztette életét.
A helyszíni nyomokból ugyanis arra lehetett következtetni, hogy a férfi az ott lévő romos épület felső szintjén aludt, ahonnan feltehetően álmában lezuhant és belehalt az elszenvedett sérüléseibe.
Bűncselekményre, idegenkezűségre utaló körülmény nem merült fel, a haláleset körülményeit ezért a rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


