A megfelelő mellények kb. 1.000 euróba kerülnek
Minden szolgálatban lévő rendőrnek van golyóálló mellénye?
Jelenleg a rendőrség 10.710 darab lövedékálló mellénnyel rendelkezik, ami azt jelenti, hogy valamennyi, közterületen szolgálatban lévő rendőrnek van ilyen védőfelszerelése - közölte csütörtökön az Országos Rendőr-főkapitányság szóvivői irodája.
2008.02.14 16:26MTIA Magyar Nemzet című napilap csütörtökön ugyanis azt írta: több megyében is panaszkodnak a rendőrök a kevés és nem megfelelő minőségű Az ORFK közleménye szerint valamennyi, közterületen szolgálatban lévő rendőrnek van lövedékálló mellénye, azonban a rendőrség vezetése további beszerzéseket tervez annak érdekében, hogy a közeljövőben mindenki személyi alapfelszerelésként rendelkezzen lövedékálló mellénnyel. A felszerelést döntően nyugat-európai gyártóktól szerzik be. Az európai szabványnak is megfelelő mellények darabonként, hozzávetőlegesen 1.000 euróba kerülnek, amelyre a rendőrség költségvetéséből forrást biztosított - olvasható a közleményben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


