60 tűzoltó küzdött a lángokkal
Leégett egy lovarda Csömörön - nyolc ló elpusztult
Nyolc ló elpusztult, amikor pénteken este leégett egy lovarda Csömörön - közölte a Fővárosi Tűzoltóparancsnokság ügyeletese az MTI-vel.
2009.08.08 08:43MTI Vizi Miklós alezredes ismertetése szerint mintegy 60 tűzoltó fékezte meg a lángokat.
A tűzoltókat egy 1500 négyzetméteres épülethez riasztották, amely egy lovarda és vendéglátóipari egység egyben. A tulajdonos elmondása szerint összesen 30 ló volt az épületben, nyolc állat biztosan elpusztult. Személyi sérülés nem történt.
A tulajdonos közlése szerint több milliós nagyságrendű a kár - közölte az alezredes.
Az MTI helyszínen lévő munkatársa úgy tudja, hogy a Pest megyei település szélén lévő épületből a többi lovat sikerült kimenekíteni, de valószínű, hogy közülük több megsérült.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:04 Ékszerteknős-invázió - Tatabányán és Veresegyházon már megkezdték az eltávolításukat
- 8:50 Ismét magyar katonaorvos került vezető pozícióba a NATO-ban
- 6:21 Kipattantak a kocsiból gyújtogatni, de végül látványos kémiai kísérletet hajtottak végre - videó
- 22:16 A NASA újból elhalasztotta a magyar asztronautát is szállító Axiom 4 misszó indítását
- 20:14 Parajd - Újabb beomlások nyomán ismét sós víz került a Korond-patakba
- 18:12 Karácsony Gergely: a főváros megrendezi a szabadságünnepet
- 16:11 Megtiltotta a Budapesti Büszkeség rendezvény megtartását a rendőrség
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06