Egy ember meghalt
Tömegbaleset: ilyen volt belehajtani a sűrű ködbe az M7-esen - videó
Felvétel készült arról, hogy mit éltek át azok az autósok, akik vasárnap az M7-es autópályán közlekedve hirtelen egy sűrű ködben találták magukat.
2024.02.28 08:15ma.huA Budapesti Autósok egyik olvasójának fedélzeti kamerája rögzítette, hogy milyen volt a sűrű ködben közlekedni vasárnap az M7-es autópályán, amikor a rossz látási viszonyok tömegbalesetet okoztak.
A felvételen a baleset nem látható, azonban így is jól érzékelhető, hogy miért történt meg a szerencsétlenség.
Mint ismeretes, vasárnap reggel az M7-es autópályán, miután a Velencei pihenőhely közelében negyven autó ütközött össze. Egy ember meghalt, 18-an megsérültek, köztük egy gyermek súlyosan.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:58 Brutális viharok országszerte - rengeteg a kár és a sérült
- 8:16 Még mindig etetni-itatni kell a fészekből kizuhant kisgólyát
- 6:00 Mi állhat a csongrádi földrengések hátterében?
- 1:24 Izrael elindította a Fekete Zászló hadműveletet Jemen ellen
- 22:48 Meteorológia: hevesebb zivatarok lehetnek szinte az egész országban
- 21:00 Már megint füstöl a MOL környéke - videó
- 20:00 Felborult egy szirénázó mentőautó Budapesten
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06