Eldobott egy erővágót, a zsaruk csípték nyakon
Kölökkorú betörőket értek tetten Rakamazon
Betörésen értek tetten két 18 éves és egy 14 éves fiatalt Rakamazon az éjszaka - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei főkapitányság sajtóügyeletese pénteken az MTI-vel.
2009.02.06 10:36MTIA három fiatalra a Tokajjal szomszédos kisváros egyik italboltjának teraszán figyeltek fel a járőrök, akiknek kocsiját meglátva, az egyik ember futásnak eredt - mondta Fülöp Gergely szóvivő. A rendőröknek sikerült elfogniuk a menekülőt, aki futás közben eldobott egy erővágót.
A fiatalember zsebéből előkerült az üzlet ajtajáról levágott lakat és egy kés, majd nem messze megtalálták az eszközt is, amitől megszabadult - tájékoztatott a százados.
A két azonos korú, rakamazi 18 éves fiatalembert és társukat, egy 14 éves timári lányt előállították a helyi őrsre, majd az utóbbit szabadlábra helyezték, ellene személyi szabadságának korlátozása nélkül folyik az eljárás.
A rendőrség a két, már büntetett előéletű fiú előzetes letartóztatásba helyezését kezdeményezi a bíróságon- mondta.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:37 Horrorbaleset az M1-esen - el kellett takarni a helyszínt - képek
- 14:35 Meteorológia: az idei szezonban először mértek a Balatonnál óránként 100 kilométerest meghaladó széllökést
- 12:12 Vihar - Leszakította egy szegedi egyetemi épület tetejét a vihar
- 10:08 Vihar - Az orkán erejű szél ledöntötte a sápi református templom tornyát
- 8:05 BRFK: nem indul eljárás a megtiltott gyűlés résztvevői ellen
- 6:04 Újból földrengést mértek Csongrád közelében
- 22:03 Vihar - Meteorológia: a heves zivatarok elhagyták az országot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06