Van összefüggés a támadások között?
Képek a Duna Pláza-béli bankrablásról! A tettes még szökésben!
Újabb bankot raboltak ki Budapesten szerda délelőtt, ezúttal egy Váci úti bevásárlóközpontban lévő bankfiókot fosztott ki ismeretlen elkövető - közölte a rendőrség az MTI-vel.
2009.01.28 14:56MTIPapp Péter, a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese elmondta, hogy a 30 év körüli, baseballsapkát és napszemüveget viselő férfi feltehetően fegyverrel követelt pénzt a bank alkalmazottaitól.
A rabló a kapott összeggel gyalogosan menekült el a helyszínről. A bűncselekmény során lövés nem dördült el, személyi sérülés nem történt - tette hozzá. Az MTI-nek a helyszínről származó információja szerint az Unicreditnek a Duna Plazában lévő bankfiókját szalaggal lezárták, de a bevásárlóközpont forgalmát semmi nem zavarja.
A helyszínelés jelenleg is tart. Pár órával korábban egy férfi az Eurocenterben rabolt ki egy pénzszállítót; a rendőrség egyelőre nem tudott információval szolgálni arról, van-e összefüggés a két rablás között..
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
- 6:40 Az EU továbbra sem ismeri el a Krím és Szevasztopol orosz annektálását
- 22:38 Ukrán légierő: többen meghaltak és megsebesültek az éjjeli légitámadásban
- 20:37 Az autóbuszokon letölthető, ingyenes digitális könyvekkel népszerűsíti az olvasást a madridi önkormányzat
- 18:27 Többen meghaltak és több mint százan megsebesültek az éjszakai iráni rakétatámadásokban
- 16:58 BM: a közlönyben megjelent kormányhatározat nem a TAJ-kártyára vonatkozik
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06