Baleset
Eloltották a hajdúböszörményi faipari épületben péntek reggel keletkezett tüzet
Az épületből több gázpalackot sikerült épségben kivinni.
2020.08.07 19:58MTI
Eloltották a tűzoltók a hajdúböszörményi faipari épületben péntek reggel keletkezett tüzet, a lángokban senki nem sérült meg - közölte a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság sajtóügyeletese péntek este az MTI-vel.
Bányai Judit azt mondta, jelenleg az utómunkálatok zajlanak a helyszínen, a környék lakói már kimehetnek otthonaikból.
Az egész nap tomboló tüzet több mint ötven tűzoltónak kilenc vízsugárral sikerült megfékeznie. A mintegy 300 méter hosszú épületben keletkezett tűz kiterjedt az ott tárolt faanyagokra és targoncákra. Az épületből több gázpalackot sikerült épségben kivinni - tette hozzá a sajtóügyeletes.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:12 BM: szeptembertől és januártól tovább emelkedik a tanárok és az óvónők bére
- 20:07 Négy francia megyében továbbra is a legmagasabb szintű a hőségriasztás
- 18:52 Minden idők legforróbb júniusán van túl Spanyolország
- 16:16 Új vércsoportot fedeztek fel francia kutatók - egyedülálló eset a világon
- 14:53 Fontos adóváltozások léptek hatályba
- 14:52 3%-os kedvezményes elsőlakáshitelt jelentett be Orbán
- 13:07 Fekete az ég alja - talán kezd normalizálódni a helyzet a MOL-finomítóban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06